KLASA PODSTAWOWA

 
Aparaty słuchowe tej klasy są przeznaczone dla osób, które potrzebują pomocy w komunikowaniu się z najbliższymi we własnym, domowym otoczeniu - jednym z podstawowych środowisk akustycznych. Przy ubytku słuchu obustronnym bardzo ważne jest zastosowanie aparatów słuchowych na prawe i lewe ucho, aby uzyskać dobre rozumienie mowy w spokojnym otoczeniu i móc odczuwać komfort.

więcej ...

KLASA ŚREDNIA


Ta klasa aparatów słuchowych pozwala na swobodne komunikowanie się w różnych sytuacjach akustycznych. Zapewnia dobre rozumienie mowy w rozmowie z kilkoma osobami, w sklepie, urzędzie czy kościele. Aparaty słuchowe tej klasy posiadają łączność bezprzewodową, która bardzo ułatwia obsługę aparatów oraz pozwala na transmisję dźwięku z telefonu czy z telewizora bezpośrednio do uszu.

więcej ...

KLASA WYSOKA


Urządzenia klasy wysokiej zawierają wszystkie walory aparatów słuchowych z klas niższych. Dodatkowo umożliwiają rozmowę w hałasie oraz szybką i niezauważalną adaptację do zmiany scenerii akustycznej. 
Aparaty słuchowe tej klasy przeznaczone są dla osób aktywnych zawodowo i uczących się.

więcej ...

KLASA PREMIUM 


W tej klasie aparatów słuchowych znajdują się urządzenia o wyjątkowej wrażliwości na dźwięk. Są przeznaczone dla osób, dla kórych słuch jest nie tylko narzędziem pracy czy też warunkiem egzystencji w społeczeństwie ale częścią ich samych. Aparaty słuchowe są wyposażone w najnowocześniejsze technologie pomagające słyszeć więcej i lepiej. Osoby pracujące lub na codzień przebywające w bardzo dużym hałasie dzięki nim poczują komfort słyszenia. Korzystając z nich można bez przeszkód cieszyć się pełnią życia i posłuchać ulubionej arii operowej czy też ulubionego koncertu.

więcej ...

 


Profesjonalna pomoc w domu

dla osób z niedosłuchem
Zapraszamy ...